• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

DORADCA - ZAWODOWY 2020.

 

OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE STANOWISKA DORADCY ZAWODOWEGO.

Prosimy o zapoznanie się dla osób chętnych z informacjami dotyczącymi zatrudnienia na stanowisku doradcy edukacyjno-zawodowego:

Informacje --->>>

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - 26 czerwca 2020 - HARMONOGRAM.

 

PROSIMY O PRZESTRZEGANIE ZASAD DOTYCZĄCYCH ZAPOBIEGANIA ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ WIRUSA COVID - OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA (MASECZKI), RĘKAWICZKI, UTRZYMYWANIE BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI, DEZYNFEKCJA RĄK (PRZY KAŻDEJ SALI BĘDZIE DOSTĘPNA MOŻLIWOŚĆ DEZYNFEKCJI), NIE WCHODZENIE NA TEREN SZKOŁY JEŻELI KTOŚ SAM JEST LUB MIESZKA Z OSOBĄ BĘDĄCĄ NA KWARANTANNIE, ZAKRYWANIE UST PRZY KICHANIU LUB KASZLU, NIE GROMADZENIE SIĘ, UŻYWANIE WŁASNYCH PRZYBORÓW NP. DŁUGOPISU DO PODPISANIA SIĘ ...

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

26.06.2020R

KLASA

WYCHOWAWCA

NR SALI

GODZ ROZDANIA ŚWIADECTW

1 AP

             A. Fabjańska

115

11:30

1 AG

E. Kumor - Rudy

5

9:30

1CKP

K. Leks

17

9:15

1CDG

E. Janowska - Bucka

17

11:30

2A

            A. Więckowska - Szkarłatr

5

11:00

2CD

M. Małysa

17

10:30

3D

E. Zmarzlik - Cisowska

115

11:00

3CK

M. Szatan

113

10:00

 

 

 

 

 

ZDAJĄCY EGZAMINY ZAWODOWE PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ W SZKOLE 60 MINUT PRZED GODZINĄ ROZPOCZĘCIA EGZAMINU.    PROSZĘ ZWRACAĆ UWAGĘ NA INFORMACJE NA BUDYNKU SZKOŁY I NA DRZWIACH - STOSOWAĆ SIĘ DO PROCEDUR.

 

HARMONOGRAM I INFORMACJE DOTYCZĄCE EGZAMINÓW ZAWODOWYCH - WAŻNE.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o terminach egzaminów zawodowych w roku szkolnym 2019/2020:

Zdający egzamin zawodowy powinien zgłosić się w szkole na 60 minut przed godziną rozpoczęcia egzaminu.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH--->>>

Wykaz przyborów na egzamin --->>>

Wytyczne --->>>

Podejrzenie zakażenia --->>>

Koronawirus jak zapobiegać infolinia --->>>

Info - telefony --->>>

Każdy zdający w części pisemnej z wykorzystaniem arkuszy egzaminacyjnych i kart odpowiedzi powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem), przeznaczony do zaznaczania rozwiązań́, oraz może mieć́ kalkulator prosty.

Każdy zdający w części praktycznej powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem) oraz własne przybory podane w wykazie wyżej.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej:  CKE --->>>

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021.

 

   ZAPRASZAMY KANDYDATÓW DO NASZEJ SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2020/2021 NA NASTĘPUJĄCE KIERUNKI KSZTAŁCENIA:   

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - profil mundurowy oraz ogólny z elementami psychologii   --->>>

TECHNIKUM - kierunki kształcenia:

Technik eksploatacji portów i terminali   --->>>

Technik transportu kolejowego   --->>>

Technik elektroenergetyk transportu szynowego   --->>>

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym   --->>>

Baner TECHNIKUM 2020 --->>>      Baner LICEUM 2020   --->>>

 

 Regulamin rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 --->>>

 

 

OLIMPIADA - OLIMPUS.

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I JĘZYKA NIEMIECKIEGO w Zespole Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach sesja zimowa 2020.
Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, nagród i dyplomów. Miło nam poinformować, że w tegorocznej sesji zimowej Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS z języka angielskiego i języka niemieckiego wzięło udział łącznie 12 uczniów Zespołu Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach.
Gratulujemy wyników wszystkim Uczestnikom, a szczególnie Laureatom!
Dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie!
Nauczyciele języka niemieckiego i języka angielskiego Zespołu Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach: Marta Szatan, Edyta Zmarzlik – Cisowska, Kinga Leks.
A oto wyniki naszych uczniów:

Olimpus --->>>

 

HARMONOGRAM MATUR I EGZAMINÓW ZAWODOWYCH.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o terminach egzaminów maturalnych i zawodowych w roku szkolnym 2019/2020:

 

Matury_111 --->>>

Matury_222 --->>>

Matury_333 --->>>

Egzaminy_zawodowe_111 --->>>

Egzaminy_zawodowe_222 --->>>

 

WAŻNE INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach przekazuje ważne informacje dla maturzystów w roku szkolnym 2019/2020 i prosi o dokładne zapoznanie się z nimi i stosowanie się do nich.

ZDAJĄCY EGZAMIN MATURALNY PROSZENI SĄ O STAWIENIE SIĘ W SZKOLE 60 MINUT PRZED GODZINĄ ROZPOCZĘCIA EGZAMINU. PROSZĘ ZWRACAĆ UWAGĘ NA INFORMACJE NA BUDYNKU SZKOŁY I NA DRZWIACH - SZKOŁA ZOSTAŁA PODZIELONA NA DWA SEKTORY I NA ODPOWIEDNIE WEJŚCIA DLA UCZNIÓW.

WAŻNE INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW:

Komunikat o przyborach --->>>

Wytyczne - plakat --->>>

Podejrzenie zakażenia --->>>

Koronawirus jak zapobiegać infolinia --->>>

Info - telefony --->>>

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE KONSULTACJI I KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o możliwości skorzystania z konsultacji i biblioteki szkolnej:

Konsultacje:

Zarządzenie Dyrektora --->>> 

Harmonogram konsultacji --->>> 

Procedura przebywania na konsultacjach --->>> 

Procedury bezpieczeństwa --->>> 

Zgoda na udział w konsultacjach --->>>  (do pobrania i wydrukowania)

 

Biblioteka:

Zarządzenie Dyrektora --->>>

Załącznik 1a --->>>

Załącznik 1b --->>>

Załącznik 1c --->>>

Harmonogram zwrotów książek --->>>

 

 

OGŁOSZENIE - BIBLIOTEKA.

 

Drodzy nauczyciele i uczniowie Zbliża się zakończenie roku szkolnego i nadszedł czas zwrotów wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej. Czekam na Was (z książkami) w szkole od poniedziałku do piątku czyli w dniach 1. 06 – 6. 06. 2020 r. w godzinach 9.00 – 13.00. Do zobaczenia :)

 

KLASY MUNDUROWE GÓRĄ.

 

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwicach przygotowała specjalną bonifikatę ze zniżką na studia dla uczniów klas mundurowych.

“KLASY MUNDUROWE GÓRĄ” - 1000 ZŁ ZNIŻKI W OPŁATACH ZA STUDIA.

Szczegóły dotyczące bonifikaty:

Bonifikata --->>>

 

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK.

 

                                                          

 

ŻYCZENIA DLA ABSOLWENTÓW MATURZYSTÓW 2020.

 

Drodzy Absolwenci, Maturzyści! Nadszedł czas pożegnania. Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem nie możemy spotkać się osobiście, by móc Was uściskać, powspominać i podziękować za wspólne dni, niemniej chociaż tą drogą pragniemy przekazać Wam kilka słów. Opuścicie mury naszej szkoły, bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i z pewnością bezcenne wspomnienia, do których nie raz powrócicie z uśmiechem na twarzy. A przecież tak niedawno witaliśmy Was jako pierwszoklasistów...a dzisiaj jesteście już na wyższym etapie jako uczniowie i jako młodzi ludzie. Przed Wami jeszcze ten ostatni, najważniejszy egzamin szkolny do którego przygotowywaliście się od tak dawna. Matura, która tak naprawdę stanowi przedbiegi do jeszcze poważniejszego egzaminu, jakim jest dorosłość. Dlatego też, w imieniu całej społeczności szkolnej, dyrekcji, grona pedagogicznego, oraz uczniów pragniemy życzyć Wam nie tylko wysokich wyników z egzaminu maturalnego, ale też wytrwałości w dążeniu do dobrego życia, roztropności w podejmowaniu decyzji oraz powodzenia i sukcesów na wybranej drodze osobistej jak i zawodowej. Z wielką życzliwością będziemy trzymać za Was kciuki! Powodzenia!

Kochani byli uczniowie klasy 4CK. Gratuluję ukończenia technikum! To Wasz wielki wyczyn i sukces. Niech będzie początkiem serii Waszych sukcesów życiowych, ale pamiętajcie, żeby ewentualne porażki też traktować jako pierwszy krok do sukcesu. Tej mądrości życiowej Wam życzę. Przyjmijcie też życzenia zdrowia, radości, szczęścia, miłości, przyjaźni, pasji i udanego życia. Rozwijajcie skrzydła! Wasza wychowawczyni
Dorota Jankiewicz

W normalnych warunkach spotkalibyśmy się w szkole. Chciałam Wam wszystkim podziękować za te trzy krótkie lata, życzyć zdrowia i skutecznego realizowania własnych planów w życiu, ale wcześniej - połamania piór na maturze i dostania się na wymarzone studia lub/i pracy, która będzie Wam dawała satysfakcji i pieniędzy. Po prostu wszystkiego dobrego! Wychowawca klasy 3B Magdalena Fidyk

Kochana 4D, życzę Wam połamania piór na maturze! Realizujcie swoje marzenia, stawiajcie przed sobą nowe cele. Za tych, którzy podjęli decyzję o kontynuacji nauki trzymam kciuki, by dostali się na wymarzone studia. Tym zaś, którzy za chwilę rozpoczną życie zawodowe życzę powodzenia i błyskotliwej kariery. Idźcie przed życie z odwagą i energią, a wielki świat niech stoi przed Wami otworem! Wasza wychowawczyni Anna Kowalska

Z całego serca gratuluję Wam osiągnięcia, jakim było zakończenie edukacji w szkole ponadgimnazjalnej . Życzę połamania piór na maturze, dostania się na wymarzone studia i spełnienia w życiu. Realizujcie swoje marzenia, stawiajcie przed sobą nowe cele. Aby spełniały się wszystkie Wasze marzenia, a także, by dokonywane przez Was codzienne wybory w przyszłości zaowocowały dobrem, a wasz wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniósł Wam kolejne sukcesy w życiu.. Życzę Wam , aby w dalszym życiu nie opuszczało Was szczęście! Wychowawca klasy 3A Katarzyna Dziuba


 


Strona 2 z 45