Zespół ds. analizy wyników matur
Beata Fronczek
Dorota Jankiewicz
Marta Szatan
Anna Koścień – Kijanka
Katarzyna Dziuba
Zespół ds. analizy egzaminów zawodowych
Monika Małysa
Paweł Saczyński
Maria Domagała
Krzysztof Sapkowski
Piotr Cichy
Edyta Janowska- Bucka
Zespół ds. zmian statutu
Agnieszka Rejewska
Jolanta Czaja
Anna Kowalska
Renata Chmielewska
Ewa Kawałek
Zespół ds. zmian WZO
Dorota Jankiewicz
Beata Fronczek
Edyta Zmarzlik - Cisowska
Katarzyna Dziuba
Zespół ds. protokołów
Jolanta Czaja
Ewa Kawałek
Agnieszka Rejewska
BIP
Krzysztof Sapkowski
Piotr Cichy
Zespół profilaktyki
Ewa Kumor-Rudy
Agnieszka Rejewska
Magdalena Fidyk
Agnieszka Pietrkiewicz
Zespół ds. ewaluacji wewnętrznej
Agnieszka Rejewska
Agnieszka Pietrkiewicz
Agnieszka Więckowska – Szkarłat
Eliza Wieczorek
Zespól ds. analizy realizacji podstawy programowej
Maria Domagała
Anna Koścień – Kijanka
Paweł Saczyński
Anna Kowalska
Krzysztof Grabowski
Zespół ds. regulaminu klas mundurowych
Adam Białas
Sylwester Nowak
Andrzej Czapla
wychowawcy klas mundurowych
Zespół ds. wymiany młodzieży w ramach Erasmus+
Ewa Kumor-Rudy
Agnieszka Więckowska -
Szkarłat
Marzena Orzoł
Edyta Janowska - Bucka
Lider WDN
Anna Kowalska
Renata Chmielewska
Andrzej Czapla
Zespół ds. zmian w koncepcji pracy szkoły
Anna Kowalska
Maria Domagała
Monika Małysa
Eliza Wieczorek
GIODO
Anna Koścień -Kijanka
Paweł Saczyński
Piotr Cichy
Szkolny radiowęzeł
Piotr Cichy
Szkolny Inspektor Pracy
Maria Domagała
Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
Paweł Saczyński
Strona www
Krzysztof Sapkowski
Piotr Cichy
Samorząd uczniowski
Jolata Czaja
Agnieszka Rejewska
Wolontariat
Agnieszka Pietrkiewicz
Agnieszka Więckowska - Szkarłat
Zespół ds.kontroli zarządczej
Beata Fronczek
Ewa Kawałek
Andrzej Czapla
Zespół
ds. Programu stypendialnego PKP – PLK
Maria
Domagała
Wychowawcy klas o profilu kolejowym.
Szkolne koło Caritas
Ks. Janusz Kania
Zespół ds. Promocji szkoły
Marzena Orzoł
Monika Małysa
Maria Domagała
Paweł Saczyński
Krzysztof Grabowski
Marta Szatan
Renata Chmielewska
Krzysztof Sapkowski
Edyta Janowska – Bucka
Zespół
ds. poszukiwania partnera w ramach eTwinning
Alina
Miszczyk
Renata
Chmielewska
Edyta
Zmarzlik – Cisek
Agnieszka
Więckowska – Szkarłat
Organizacja
obozów dla klas mundurowych
Sylwester Nowak
Andrzej Czapla
Współpraca z Powiatową
Komendą Straży Pożarnej oraz OSP Ciągowice
Andrzej Czapla
Współpraca
z parkiem wodnym „Jura”. Promocja zajęć na basenie.
Monika Małysa
Sylwester Nowak
Andrzej Czapla
Kronika
szkolna
Ewa Kumor- Rudy
Dorota Jankiewicz
Zespół
ds. rocznicy uroczystych obchodów 50 - lecia szkoły
Renata Chmielewska
Jolanta Czaja
Maria Domagała
Beata Fronczek
Ewa Kawałek
Monika Małysa
Andrzej Czapla
Edyta Janowska - Bucka