• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Organizujemy szkolenia spadochronowe dla uczniów.      Stypendia PKP PLK.     Stypendia PKP Cargo Tabor.     Umowa z PKP Cargo.      Umowa z PKP Intercity.     Umowa z Lotniskiem Katowice Airport.     Współpraca z WKU w Będzinie.     Współpraca z Powiatową Komendą Policji.     Współpraca z Zakładem Karnym w Ciągowicach.     Współpraca z Powiatową Komendą Straży Pożarnej.

 

Zespół Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach

   
   


 

 JĘZYKOWE INFO.

 


Amerykański Klub Filmowy --->>>

Po wakacjach spotykamy się 30 września o godz. 18:00.


American Corner Katowice --->>>

 

W jednym z wywiadów David French, tłumacz książek Sapkowskiego, powiedział: „[..] aby zostać tłumaczem literatury, trzeba bardzo dobrze pisać w swoim własnym języku.                                

 

Conversatin Cafe with Rian --->>>

 

Spotkania konwersacyjne przy kawie prowadzone przez native speakera. Obecnie prowadzone są online.  Rozmawiamy na różne temat związane ze Stanami Zjednoczony między innymi wybory prezydenckie, święta, kultura, biznes, historia.

 

 EUROSKILLS POLAND - 2022 i 2023.

Zgłoś się do konkursu SkillsPoland 2022

AmberExpo Gdańsk 23-25.11.2022 r.

Zostań mistrzem Polski w swoim fachu

  • 2 edycja największego branżowego konkursu dla młodych fachowców w Polsce
  • Już dziś zgłoś się i zacznij swoją przygodę z WorldSkills Poland
  • Wybierz 1 spośród 22 konkurencji
  • Postaw na swoje umiejętności i na siebie

Czekamy na Ciebie!

WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy WorldSkills i EuroSkills. EuroSkills i WorldSkills to konkursy, w których rywalizuje 31 państw z Europy i aż 85 państw w edycji globalnej, czyli WorldSkills. Towarzyszą im rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe. Konkursy mają zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami, a także promować najnowsze rozwiązania w kształceniu i szkoleniu zawodowym.

Więcej informacji na stronie konkursu SkillsPoland 2022:

https://worldskillspoland.org.pl/wydarzenia/skillspoland-2022/

Strona internetowa inicjatywy:

https://worldskillspoland.org.pl/

Czym jest EuroSkills? EuroSkills to największe w Europie zawody młodych profesjonalistów. W ponad 50 konkurencjach udział biorą zawodnicy z 31 krajów. Konkurs jest skupiony wokół 6 obszarów zawodowych: technologia informatyczna i komunikacyjna, produkcja i inżynieria, technologia budownictwa, transport i logistyka, usługi społeczne i osobiste, sztuka i moda. W przyszłym roku, po raz pierwszy mistrzostwa Europy odbędą się w Polsce w 2023 r. – miejscem spotkania będzie Gdańsk. Więcej informacji:

Plakat --->>>

REKRUTACJA --->>>

 

 REKRUTACJA NA UCZELNIĘ  - WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA - APEIRON.

Apeiron

PREZENTUJEMY PLAKAT PROMOCYJNY WYŻSZEJ UCZELNI   - WYŻSZEJ SZKOŁY BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO I INDYWIDUALNEGO:


LINK --->>> Film promocyjny 

  oraz nowy kierunek: PSYCHOLOGIA --->>> 

 

 Gala Jubileuszowa z okazji 10 - lecia Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych Akademii WSB.

napęd rozjazdu

 

W dniu 28 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość - koncert charytatywny Śląskie Ukrainie" oraz Gala Jubileuszowa z okazji 10 - lecia Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych Akademii WSB pod przewodnictwem Pani Rektor Zdzisławy Dacko-Pikiewicz. Współorganizatorem Jubileuszu była Komenda Wojewódzka Policji, a Patronat nad Uroczystością objął Wojewoda Śląski – Pan Jarosław Wieczorek. Obecność wielu znamienitych gości uświetnił koncert Orkiestry Śląskiej Policji. Akademia WSB ul. Cieplaka 1c, 411-300 Dąbrowa Górnicza to uczelnia z którą nasza szkoła współpracuje uczestnicząc w turniejach klas mundurowych, spotkaniach, wykładach.

Fotorelacja z uroczystości w galerii zdjęć.

A więcej informacji i zdjęć lepszej jakości na stronie Akademii WSB --->>>

 

 

 Zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

napęd rozjazdu

 

W dniu 24 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Był to wyjątkowy rok szkolny - ze względu na naukę zdalną i covid, ze względu na wojnę przy naszej granicy i pomoc uchodźcom, ze względu na wiele wyzwań - z którymi chyba poradzili sobie uczniowie i nauczyciele.

Fotorelacja z uroczystości w galerii zdjęć. Wszystkim życzymy zdrowia, szczęścia i pokoju.

Wszystkim uczniom życzymy dobrego wypoczynku !

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 - 24.06.2022.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o organizacji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w dniu 24.06.2022:

Godzina 9:30 - akademia na sali gimnastycznej w szkole.

Godzina 10:00 - spotkanie z wychowawcami w salach:

Klasa 1 A  - sala numer 5

Klasa 2 AL - sala numer 113

Klasa 1 B - sala numer 16

Klasa 2B - sala numer 115

Klasa 2C - sala numer 114

Klasa 3AP - sala numer 105

Klasa 3 CKP - sala numer 101

Klasa 3 CD - sala numer 17

 

Erasmus +  - OGŁOSZENIE!

Gostek w Europie 

OGŁOSZENIE!

Test z języka angielskiego dla osób wyjeżdżających na II mobilność do Włoch. Dnia 24.06.2022r o godzinie 10.30 odbędzie się egzamin z języka angielskiego w sali 105. Zapraszamy wszystkich, którzy złożyli formularz zgłoszeniowy oraz wypełnili ankietę motywacyjną.

Obecność obowiązkowa.

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSIMY KIEROWAĆ SIĘ DO SZKOLNEGO KOORDYNATORA PROJEKTU, PANI ANNY KOWALSKIEJ. 

 

Erasmus +  - OGŁASZAMY NABÓR DO DRUGIEJ MOBILNOŚCI!

Gostek w Europie 

OGŁASZAMY NABÓR DO DRUGIEJ MOBILNOŚCI!

Dnia 13.06.2022 ROKU ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO DRUGIEGO WYJAZDU NA 4 TYGODNIOWE PRAKTYKI ZAWODOWE DO WŁOCH W RAMACH PROJEKTU:

„Gostek w Europie” (2020-1-PL01-KA102-079190)

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM REKRUTACJI I UDZIAŁU W PROJEKCIE, KTÓRY JEST DOSTĘPNY W BIURZE PROJEKTU ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ NASZEJ SZKOŁY W ZAKŁADCE :

PROJEKTY ERASMUS+

TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 20.06.2022 ROKU

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSIMY KIEROWAĆ SIĘ DO SZKOLNEGO KOORDYNATORA PROJEKTU, PANI ANNY KOWALSKIEJ. 

 

 Zostańcie w Zawierciu - 2022.

napęd rozjazdu

Centrum Inicjatyw Lokalnych ma przyjemność zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Zostańcie w Zawierciu” 2022. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu zawierciańskiego i daje możliwość młodym ludziom na zrealizowanie miesięcznego, płatnego stażu zawodowego u wybranego pracodawcy z Zawiercia. Zachęcamy Państwa do podzielenia się informacjami dotyczącymi konkursu z uczniami, dla których stanowi on niepowtarzalną szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego oraz zweryfikowania własnych oczekiwań zawodowych. Stypendium stażowe wynosi 500,00 zł netto. W załączniku przesyłamy regulamin konkursu, kartę zgłoszeniową oraz plakat informacyjny. Zgłoszenia można przesyłać do 20.06.2022 roku (poniedziałek) na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Więcej informacji dotyczących konkursu można znaleźć na stronie www.zostancie.zawiercianin.pl

Plakat --->>>

Regulamin --->>>

Formularz zgłoszeniowy --->>>

 


Strona 1 z 52